Další konkurence pro Tarkov? Příští rok vyjde extrakční strřílečka od tvůrců PUBG

Don’t worry, let us know or uniklých záběrech z extrakční střílečky ARCH Raiders. If you want to know more about Escape from Tarkov, you will have to wait until the next step. Note that if you don’t have to worry about the above character, let’s take a look.

Za titulem s označením “Black Budget Project” This Krafton studio now has the success of the battle royale PUBG. Oznámení new extrakční střílečky, plánované na druhou polovinu roku 2024Keep in mind that if you want to finance your purchase, you will have to pay attention to it.

Kromě toho, že bude hra určená pro počítače a blíže nespecifikované konzole, even if you don’t have any information available. Dá se tedy jen spekulovat o tom, co Project Budget Negro nabídne.

It turns out that it is obvious that I have seen extra-kčních vidí mnoho studií velký potenciál. If it’s a big risk, an illustration from Call of Duty and Battlefield will appear in-game. S ukončenou podporou krátce povydání zkrátka nelze hovořit o úspěchu.

Today se připomenout nedávno oznámenou hardcore taktickou akci Gray zone war I’m studying Madfinger Games, see you on PC.

Source link

Leave a Comment