Half-Life za darmo na Steamie z okazji 25. urodzin serie – CD-Action

Pierwszy Half-Life był debiutem Valve i właściwie z miejsca zyskał status produkcji kultowej. If for the first time you are looking for more than one czynników, for the first time you will find the right one: pierwsza odsłona przygód Gordona Freemana była wyśmienitą grą, która zmieniła marsób patrzenia na strzelanki. Here are the graphics and graphics, which you can read, this subtelna historia i wiele innych elementów, jakie odróżniały tytuł Valve od święcącego wówczas triumph Quake’a 2. None wypada również nie wspomnieć o wsparciu dla mod Now, the next project will be accompanied by Team Fortress, Counter-Strike, Day of Defeat and Cry of Fear.

Naturalnie dziś gra nie robi już takiego wrażenia, ale to dalej wyśmienita strzelanka, przy której można spędzić kilka godzin. Once you’ve turned in the weapon, you’ll be able to read it for the first half of the game; After that, Valve will activate the 25-year-old Half-Life series. Wizualnie może nie opadną wam szczęki, jednak nie nie nie nie stoi na przeszkodzie, da zainstalować np. fashion ReSrced, poprawiającego większość tekstur w grze lub tego dodającego śledzenie promieni. Niby tylko inne światło i odbicia, ale różnica jest spora:

Jeśli jakimś cudem nie macie tego tytułu w swoich steamowych bibliotekach, to zapraszam TUTAJ. Trzeba się spieszyć, bo promo trwa tylko do 20 ready.

Source link

Leave a Comment