PUBG geliştiricisinden The Sims’e rakip geliyor!

In the popular Battle Royale game of PUBG new game Krafton, you can simulate the game by playing. Güney Kore’nin Busan kentinde düzenlenen uluslararası bir oyun etkinliği olan G-STAR 2023 sırasında tanıtım yapan Krafton, son teknoloji Unreal Engine 5 üzerine inşa edilmiş bir Sims rakibini sergiledi.

Unreal Engine 5’te geliştirilen inZOI, Sims’e rakip olmaya geliyor

6 videos of dakikalık oynanış, gerçekçi grafiklerle karakterize edilen and tipik PUBG basarımından ayrılan görsel olarak etkileyici bir yaşam simülasyonu deneyimine bir bakış sunuluyor.

SDNShiftdelete.net

InZOI adlı oyun, The Sims series anımsatan tanıdık unsurlar sergilemekle birlikte, hyper-gerçekçi bir grafikle kendini farklılaştırıyor. Once you have completed the program, you will be able to learn more about the Yapı module, which will help you learn more about them yönleriyle de göz dolduruyor oyun.

Özellikle, oyun aynı zamanda oyun içi resimlere filter uygulama olanağı sunarak oyuncunun deneyiminin yaratıcı y sürükleyici yönlerini geliştiriyor.

10 years ago The Sims 5 now!  this is the video

10 years ago The Sims 5 now! this is the video

Will The Sims 5 not disappoint you? Popular simülasyon oyunu, çok daha gelişmiş karakterleri and grafikleriyle çok konuşulacak.

At ZOI you will find everything you need to know about the country you like. Oyuncular dünyayı kendi arzularına göre şekillendirme Yetkisine sahip olup, çeşitli yaşam biçimlerinde sonsuz yeni hikayeler deneyimleme fırsatı sunuyor.

InZoi’nin resmi açıklaması oyuncuları hayallerini gerçekleştirmeye ve gerçeklik ile hayal gücü arasındaki çizgiyi bulanıklaştırmaya davet ediyor. Oyun, oyuncuları yalnızca önceden tanımlanmış bir hayatı yaşamaya değil, kaderlerinin sorumluluğunu üstlenerek ve InZOI’nin geniş dünyasında kendi anlatılarını yaratarak kahramanlar olmaya teşvik ediyor.

Sims rakibi oyun ön siparişe açıldı!

Sims rakibi oyun ön siparişe açıldı!

Paradox Interactive Sims rakibi oyunu Life By You’yu tanıttı. Here is the detail you will find in your country…

If you want to know what to do, you will find the right one for the first time. The Sims 5’in ufukta belirmesiyle birlikte InZOI, yeni bir bakış açısı sunan y potansiyel olarak yaşam simülasyonu oyunlarına yönelik bekışleri yeniden tanımlayan umut umut bir rakip olarak ortaya çıkıyor. Size ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Source link

Leave a Comment