PUBG Mobile ile Pagani arasında iş birliği; this detail

PUBG mobile, lamborghini cars go Aston Martin ile yapılan iş birliklerinin ardından bu kez Pagani ile bir iş birliğine imza atıldı. 7 Ocak Tarihine kadar devam edecek iş birliği kapsamında, iki ikonik Pagani modelsi PUBG Mobile’da yer alıyor.

Oyunda performansı artırılmış Pagani Imola ve pist odaklı geliştirilen Pagani Zonda bulunuyor. Imola’da yanardöner Nebula Rüyası ve Zonda R’da ise ekolayzırdan ilham alınan Gece Yarısı Melodisi gibi her iki model de resmi basarımın yanı sıra düz, zıt ve göz kamaştırıcı renk seçenekleriyle oyuna da hil o luyor. Ayrıca Imola’nın buz efekti sergileyen Arctic Aegic isimli özel bir renk seçeneği de bulunuyor. Oyunda ayrıca özel Pagani paraşütü, Pagani sürücü başlığı, Pagani sürücü üstü, Pagani sürücü altı and Pagani sürücü ayakkabısı ile oyun içi deneyimlerine ekstra zenginlik y heyecan katabilecekler. Oyuncular iş birliğinden ne kadar çok araba biriktirirse, kilidini açacakları oyun içi ödüller de o denli büyük oluyor. 7 aracın tümünü toplayanlarsa başarılarını simgeleyen bir unvan kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile can be downloaded from Pagani as soon as possible

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang “Mobil Battle Royale oyunlarında leader olan PUBG Mobile’ın özünde rekabet ruhunu benimsemek y sınırları zorlamak var. Otomotiv endüstrisinde yüksek performans and lüksü temsil eden Pagani ile yaptığımız bu iş birliği de PUBG Mobile’ın savaş meydanlarına, oyuncularımızın keyif alacağını düşündüğümüz yeni ve heyecan verici bir boy ut katıyor” dedi.

Pagani Automobili America CEO Michael Staskin said: “Pagani gibi yüksek performans ve yenilik tutkusuyla hareket eden bir oyun olan PUBG Mobile ile is birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortaklığımız; Tasarım sanatının sanal rekabetin heyecanıyla buluştuğu bir hassasiyet ve mükemmelliğin kutlamasıdır. Learn about all the things you need to do on your mobile phone, so you can see how sophisticated it is.”

Source link

Leave a Comment