PUBG World Championship 2023 Başlıyor! : BiLGiZONE

KRAFTON, June 18 – 3 Aralık tarihlerinde Bangkok, Thailand’da PUBG Global Championship 2023’e ev sahipliği yapacak. 2 million dollars have been acquired in PGC 2023 ürün satış gelirinin %25’i from a iyiler arasında paylaştırılacak. Turnuvada iki Türk takımı, HOWL and FUT Esports are your allies.

Yılın en çok beklenen anı nihayet geldi çattı! KRAFTON, Inc., August 18, 2020 after PUBG: BATTLEGROUNDS, the first installment of the 2023 edition of the PUBG Global Championship (PGC).

PGC, after 32 minutes and 128 hours, you can read more about your favorite players in PUBG so you can read more, this time here we present you some of the latest releases in PUBG: BATTLEGROUNDS.

Details Etkinlik

PGC 2023, 18 Kasım- 3 Aralık tarihleri ​​​​​​arasında Thailand’ın Bangkok kentindeki bir alışveriş kompleksi olan Central Ladprao içindeki BCC Salonunda düzenleniyor. Asya’dan 10, Asya-Pasifik’ten 7, Avrupa, Orta Doğu and Afrika’dan 6 and Amerika’dan 4 olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen takımlar zafer için kıyasıya yarışacak.

Ödül Havuzu

2 million dollars accumulated in PGC 2023 are satisfied with the edilen ek %25 ile toplam para ödülü, but etkinliği PUBG topluluğu için hem Riski yüksek hem de kıran kırana bir turnuva haline getirmekte. After winning $600,000, Turnuvanın’s MVP is $10,000 and his almaya hak kazanacağı nihai sıralamaya göre gerçekleşecek.

Turnuva Yapısı

PGC 2023 Grup Aşaması, Kazananlar Grubu, Kaybedenler Grubu and Son Şans Aşamalarından oluşacak ve nihayet en iyi 16 takımın katılacağı Büyük Finallerle sonuçlanacak.

Yarışma takvimi şu şekilde:

Asaması Group: 18-21 Kasım
Kazananlar Grubu: 25-26 Kasım
Kaybedenler Grubu: 23-24 Kasım
Son Şans Aşaması: 27-28 Kasım
Büyük finalist: 1-3 Aralık

Türk Takımlarının PGC 2023 Yolculuğu

The first installment of PGC 2023 in Türk takımları, but the toplam 6 önemli PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvasında yer aldı:

• PEC: Spring

• Rotation

• PGS 1

• PGS 2 EMEA Qualifiers

• PGS 2

• PEC: Bankruptcy

PEC: Spring Açık Elemeleri’ne 48 Türk takımı kaydolurken bu sayı PEC: Autumn Açık Elemeleri’nde 50’ye yükseldi. The child can learn more about HOWL, FUT Esports, Digital Athletics, Sarvem Esports, BBL Esports and PCIFIC esports oldu. Check out HOWL and FUT Esports, PGC 2023’te yarışacak Türk takımları.

Digital Athletics, PEC: Fall sıralamasında düştükten ve PGC’ye geçmek için yeterli PGC Puanı kazanamadıktan sonra kalifikasyonu az farkla kaçırdı. BBL Esports’a turkish olmayan kadrosu kağıt üzerinde çok iyi görünseler de oyuncular, ne yazık ki bireysel becerilerini takım başarısına dönüştüremedi. Sarvem Esports, now you can see how your boy will be able to perform in the PGC 2023 series. Eski BBL Esports oyuncuları Quetpa y Thenderlost’un yer aldığı PCIFIC esports ise PEC: Fall’a katılmaya hak kazansa da genel klasmanda altıncı sırada yer aldı.

PEC: Spring’i kazanan isim HOWL, Acend ile aynı sayıda toplam puan kazanmasına rağmen elde ettiği toplam yerleşim puanı, kritik eşitliği bozan şeydi ve PEC: Spring’i kazanan isim oldu. Additionally, you can find more information about EMEA and its actions. Buna rağmen yıl boyu topladıkları canlarla PGC 2023’te yer almaya hak kazandılar.

Get your Olan FUT Esports game and you can see it for the first time. Bu etkinliklerin hiçbirini kazanamasalar da son derece etkileyici statistiklere imza attılar. PEC: Spring’de 4., The Rotation’da 2. and PEC: Fall’da ise 3. olan takım, toplam 1950 PGC Puanı ile PGC’ye katılmaya hak kazandı ve genel PGC 2023 sıralamasında Twisted Minds’ın ardından ikinci sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

Yayin Bilgisi

PGC 2023, resmi PUBG espor dahil olmak websites üzere çeşitli çevrimiçi yayın platformlarında saat Türkiye saati ile 14:00’ten itibaren izlenebilecek.

Here’s what the Kazan version includes: ‘Pick’em Challenge’ and ‘PUBG Fantasy League’ and games. Ayrıca oyunseverler, yaptıkları tahminler yoluyla kazanacakları Özel Esports Puanları’nı (EP), PGC 2023 hatıra eşyalarına sahip olmak için kullanabilecekler.

You can use the PUBG: Battlegrounds TR Twitch channel to activate your Twitch channel. Turnuvayı sunacak isimler arasında Mustafa “Fanius” Gültekin, Timur “Timurlengx” Günay, Arda “Tropik” Bayram, Özgür “root” Alagül, Utku “Utimikk” Taşyürek, Buğrahan “Wreckage” Şevke and Oğuzhan “Canalem” Can yer almakta.

Senin reaksiyonun hangisi?


Source link

Leave a Comment