The Sims Benzeri Yeni Oyun Geliyor – Kayıp Rıhtım

InZOIpopüler yaşam simülasyon oyunu The Sims‘and rakip olmaya hazırlanıyor. PUBG‘nin ardındaki Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Krafton Gaming Union imzasını taşıyan yapım unreal engine 5 ile geliştiriliyor. Yapımdan yeni bir fragman yayınlandı.

Oyuncular şimdilerde Kidney Project kod adıyla bilinen The Sims‘the beklerken PUBG‘nin yapımcısından yeni bir yaşam simülasyonu oyunu geliyor.

Güney Koreli geliştirici krafton‘a simulated yeni yaşam InZOI, oyuncuları “ZOI”ler ile dolu bir mahallenin günlük hayatını kontrol etmeye davet ediyor. oyuncular, The Sims serisinden alışık oldukları gibi bu ZOI’lerin ilişkilerini, işlerini, yaşadıkları and çalıştıkları alanları yönetebiliyor.

InZOI - The Sims Benzeri Oyun

The Sims Benzeri InZOI Oyunu Unreal Engine 5 ile Çıkıyor

krafton‘to unreal engine 5 tarafından desteklenen InZOI’de fotogerçekçi tarzda karakter yaratma, inşa see modlarına decoration yer veroceği biliniyor. Yapımdaki karakter etkileşimleri, ilişkiler and çok daha fazlasını gözler önüne seren yapımdan ilk oynanış görüntüleri de taze bir fragman eşliğinde paylaşıldı.

inZOI - Official Game Overview Trailer

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Oyunun yapımcısı Hyungjun Kim to find out more about what to do. Oyuncu, işi ZOI ile dolu bir mahallede süregelen yaşamları yönetmek (veya kontrol etmek) olan bir şirkette stajyer rolünü üstleniyor. Yayınlanan fragmandaki kedinin aslında şirket patronu olduğunu da ekliyor.

InZOI‘nin EA’nın The Sims‘i le pek çok ortak noktası var gibi görünse de yapım kendine özgü farklılıklar da taşıyor. InZOI‘de bir işte çalışmak The Sims‘y kıyasla oyunda daha önemli bir pozisyona konumlanıyor. Oyuncular ister bir market çalışanı, ister bir itfaiyeci, hatta bir phenomenon olmayı seçsin; oyunun merkezi biraz daha çalışma hayatı ekseninde dönüyor.

InZOI - The Sims Benzeri Yeni Oyun - Krafton

InZOI‘of oyuncular Yönetmen Modu altında mahallenin genelini kontrol edebiliyor; sokak decorunu, reklam panolarını and hatta hava duramunu değiştirebiliyor.

Fragment ayrıca hem kıyafetler mobilear hem için derinlemesine özelleştirme araçları gösteriliyor; oyuncuların kıyafetlerin o decorun üzerindeki baskıları değiştirmelerine ve hatta mobilya parçalarının bileşenlerini değiştirmelerine olanak tanıyor.

Paylaşılan fragman hâlâ oyunun erken bir sürümüne ait. Good luck krafton‘un 2024’te yayınlamayı planladığı oyununda bazı detail daha farklı şekilde ele alınabilir. Geliştirici signs şimdilik InZOI‘yi hangi platformlarda yayınlamayı planladığını açıklamadı.

İlginizi çekebilir: The Sims 5 Hakkında Bilinen Tüm Detail

Yapıma dair sizin type izlenimleriniz ne yönde oldu? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum‘da paylaşabilir, daha fazlası için bizleri Google news‘ten takip edebilirsiniz.

Kaynak: Play places

Source link

Leave a Comment