VALORANT padomi spēlētājiem no Tifānijas Hsu

Starp šiem spēlētājiem būs arī amerikāņu strīmere Tifānija ‘Tiffae’ Hsu There’s no Team Liquid, but you don’t have to worry about VALORANT games.

Tiem, kuri vēlas savu spēles līmeni pacelt augstāk, viņa šeit sniedz padomus.

Tiffany Hsu during the Red Bull Campus Clutch World Final in Sao Paulo, Brazil on December 16, 2022.

Hsu at the Red Bull Campus Clutch World Final in 2022

© Fabio Piva/Red Bull Content Group

01

Aizmirsti by nometnēm

Kā jau ikviens, kurš jebkad bijis nomākts spēlējot FPS spēles, zinās, vienmēr atrodas kāds, kurš sagatavo snaiperu šauteni un šauj no tāluma. VALORANT tā nestrādā, tādēļ pat nemēģini. “Tā ir ļoti stratēģiska spēle”, saka Hsu. “Un pieejamais laiks ir ierobežots, jo katra kārta ilgst apmēram 90 sekundes. Ja tu nesasniedz mērķi līdz laika beigām, tu būtībā nes zaudējumu savai komandai. Var mēģināt apmesties un uzbrukt no tākuma, bet visitacamāk tas nestrādās.” Citiem vārdiem, lai gūti panākumus, tev jānāk tuvumā.

02

Neaizmirsti par pieklājību

Spēlējot četru spēlētāju komandā ir viegli ļaut emocijām ņemt vaļu. Tomēr arī atceries, ka viņi arī ir cilvēki un pieklājīga attieksme uzlabos komandas dinamiku. “Tas notoek bieži, kad cilvēki ātri kļūst neapmierināti, sākot uzvesties pasīvi agresīvi vai nosodoši”, stāsta Hsu. “Cilvēki dažreiz nesaprot to, ka jo vairāk tā uzvedās, jo lielākas risk piedzīvot zaudējumu. Dažreiz nepieciešams kaut nedaudz pozitivitātes un atbalsta, lai komanda sāktu spēlēt labāk.”

VALORANT ir daudzi Agents ar kriem spēlēt, tādēļ var būt vilinoši izmēģināt katru no tiem. Tomēr Hsu apgalvo, ka tas var arī ierobežot tavas iespējas uz panākumiem. “Izvēlies come Agent, padari to par savu labāko draugu un spēlē ar viņu visu laiku. Izvēlies come aģentu un apgūsti to nevis mocies ar visiem.”

The participant celebrates during the Red Bull Campus Clutch 2023 in Laax, Switzerland on October 22, 2023.

Hsu believes that developing a good team relationship is vital to success

© Jan Cadosch/Red Bull Content Pool

04

Gatavojies Pielāgoties

Kamēr quotes FPS spēles mudina spēlētājus izmantot pārbaudītas methods, katra VALORANT ir savādāka, kas nozīmē, ka ja vēlies gūt panākumus, tev jāspēj skināgoties. “Šī ir spēle, kur katrā kārtā jāspēj peloāgoties tam, ko dara pretinieki, komandas biedri un secība, kurā nonāc”, stāsta Hsu. “Stratēģija, kura strādāja iepriekšējā kārtā, var vairs nedarboties nākamajā. Būtiska ir kritiskā domāšana, ko darīt šādā scenārijā?”

05

Vienmēr saglabā modrību

Please note that the video will be available for you to view; more part to see the full story. Hsu apgalvo, ka tas var but noderīgi. “Es nesen ieguvu savu braukšanas apliecību, lai arī hadjos 30 gadu vecumam, tātad tengan vēlu,” viņa stāsta. “Daudzi man jautā, ‘Oho, tu ar pirmo piegājienu dabūji braukšanas apliecību? Kāds ir tavs noslēpums?’ Es domāju, ka VALORANT spēlēšana palīdz!” A tas darbojas arī otrādāk: jo vairāk tu koncentrējies ikdienas dzīvē, jo labāk spēsi koncentrēties spēlējot.

Participants perform at the Red Bull Campus Clutch in Poland, Warsaw, on October 22, 2022.

Hsu suggests that teams must be able to adapt their strategy to be successful

© Jacek Jabłoński/Red Bull Content Group

06

Vienmēr liec komandas interests pirmajā vietā

Consult the galvenie varoņi, tomēr īsti varoņi vienmēr padomā arī par citiem. Tā ir arī VALORANT. “Tas izpaužas iekrāšanā, lai visiem var būt labi ieroči, nevis visiem ir slikti un vienam ir labs šaujamais”, saka Hsu. “Izveidot savu ekonomiku un iekļauties komandas vajadzībās ir svarīgi jebkurā līmenī.”

07

Izvērtē savas kļūdas

Tāpat kā dzīvē, arī VALORANT mēs visi pieļaujam kļūdas. Tās izvērtēt un darīt to kopā ar kādu var palīdzēt tev no tām mācīties un pilnveidoties nākamajai reizei. “Var atdurties pret sienu un tajā palīdzēs perspektīva not bad” saka Hsu. “Kāds, kurš ir zinošāks spēļu kļūdu izvērtēšanā var palīdzēt tev pārvarēt tās.”

Hsu sniedz padomus ikvienam spēlētājam savā online koučingā. Uzzini vairak šeit.

Daļa no šī stasta

Red Bull Campus Tote Bag

Red Bull Campus Clutch International Series

Tiffany ‘Tiffae’ Hsu

America’s VALORANT expert player and star content creator Tiffanie ‘Tiffae’ Hsu thrives as a competitor and coach.

Source link

Leave a Comment